کاربر مهمان خوش آمديد. [ ورود ]      WebMail  RSS
  چهارشنبه ، 1 آذر ماه 1396اعضاء هیأت مدیره اتحادیه داروسازان آذر بارئیس اتاق تبریز دیدار کردند.

     بزرگنمايي متن   کوچکنمايي متن
 

 

 

هیأت مدیره اتحادیه «داروسازان آذر » پس از انتخابات رسمی خود با حسن زاده رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تبریز دیدار و گفتگو کردند.


به گزارش روابط عمومی اتاق، دکتر حجت الله یزدان شناس به نمایندگی از اعضاء هیأت مدیره اتحادیه داروسازان در سخنانی توضیحاتی در خصوص تولید دارو و مواد اولیه آن در کشورارائه داده و گفت: اکثراً مواد اولیه ساخت داروهای کشور وارداتی هستند که مقدار کمی از آن در شهرک های صنعتی سمنان و ساوه تولید می شوند .
وی هدف اعضای این تشکل را تشکیل مرکزی برای ساخت دارو در منطقه با رویکرد صادرات به کشورهای همسایه ذکرنمود.      
یزدان شناس با بیان اینکه برای اولین بار در ایران داروخانه تعاون را با 200 نفر عضو ایجاد کردیم که داروهای بیماران خاص را ارائه می نماید که این داروخانه برای نیازمندان به این داروها کمک های شایانی انجام داده است و در امورات خیریه سهم بسزایی دارد.
حسن زاده رئیس اتاق بازرگانی تبریز نیز در سخنانی با قدردانی از تلاش های متخصصانی که در این زمینه فعالیت می کنند، حضور جامعه داروسازان را در اتاق مایه مباهات دست اندرکاران اتاق دانست و افزود: وجود 4 کارخانه داروسازی در سطح استان پتانسیل بسیار بزرگی در این بخش می تواند باشد و با حمایت مسئولین استان به خصوص استاندار آذربایجان شرقی در این زمینه کارهای بزرگی می توان انجام داد.
حسن زاده به سفر دکتر جبارزاده استاندار آذربایجان شرقی به جمهوری آذربایجان و جمهوری خود مختار نخجوان اشاره داشته و گفت: در این سفرها تأکید بیشتری بر همکاریهای پزشکی و دارویی بین دو کشور صورت گرفته که امیدواریم این   تلاش ها به نتیجه رسیده و استان به لحاظ تولید دارو به قطب دارویی کشور تبدیل شود.
رئیس اتاق تبریز ضمن تشریح اهم فعالیتها و رسالت اتاق تبریز، هدف داروسازان را هدفی مقدس و قابل تحسین ذکر کرده و برای فعالان این حوزه آرزوی موفقیت نمود.


( شنبه 23 بهمن 95 )

[ بازگشت ]