کاربر مهمان خوش آمديد. [ ورود ]      WebMail  RSS
  سه شنبه ، 30 آبان ماه 1396

اهم اخبار اخبار عمومي اخبار اتاق
آخرین اخبار   
فراخوان مسابقه طراحی ساختمان اتاق تبریز( 20 خرداد 96 )

اطلاعیه

دوره آموزشی بازرسی از دفاتر قانونی در اتاق تبریز( 6 خرداد 96 )

دوره آموزشی بازرسی از دفاتر قانونی توسط مدیران ارشد سازمان تامین اجتماعی کشور با حضور ساسان مهرانی، مدیر عامل موسسه حسابرسی سازمان تأمین اجتماعی در محل اتاق تبریز برگزار شد .

چهل و هفتمین جلسه کارگروه کارشناسی شورای گفتگوی استان ( 30 ارديبهشت 96 )

 

جلسه کارگروه کارشناسی شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان با موضوع "بررسی مشکلات حمل و نقل کالاهای تولیدی منطقه تیکمه داش با انجمن صنفی رانندگان بستان آباد  در مورخ 25/2/95 در محل اتاق بازرگانی تبریز برگزار گردید .

دیدار اعضای انجمن شرکتهای حمل نقل بین المللی شمال غرب با مسئولان بندر ترابوزان ( 26 ارديبهشت 96 )

اعضای انجمن  شرکتهای حمل نقل بین المللی شمالغرب با مسئولان بندر ترابوزان ترکیه دیدار و در خصوص حل مسائل و  مشکلات حمل نقل و گسترش مناسبات تجاری بین دو کشور  گفتگو کردند.

بیست و نهمین جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان( 26 ارديبهشت 96 )

 

بیست و نهمین جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان در مورخ 23/2/95 در محل اتاق بازرگانی تبریز برگزار گردید .

اولین نشست مشترک هم اندیشی هیأت رئیسه و هیأت نمایندگان اتاق های شمال غرب کشور در تبریز ( 23 ارديبهشت 96 )

اولین نشست مشترک هم اندیشی هیأت رئیسه و هیأت نمایندگان اتاق های بازرگانی ، صنایع، معادن و کشاورزی شمال غرب کشور در تبریز برگزار شد.

دیدار رؤسای اتاق‌های بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی شمال‌غرب کشور با استاندار آذربایجان شرقی( 23 ارديبهشت 96 )

در حاشیه اولین نشست مشترک هم اندیشی اتاق‌های بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی شمال‌غرب کشور، روسای اتاق های بازرگانی 5 استان با استاندار آذربایجان شرقی دیدار کردند.

اولین جلسه کمیسیون صنعت و معدن با دستور جلسه عملیاتی نمودن پیام مقام معظم رهبری «اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال»( 16 ارديبهشت 96 )

اولین جلسه کمیسیون صنعت و معدن با دستور جلسه عملیاتی نمودن پیام رهبری «اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال» با حضور مهندس بیمقدار نمایند مردم در مجلس شورای اسلامی، علی نواداد معاون اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی، حسین نجاتی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت و صمد حسن زاده رئیس اتاق تبریز  و سایر اعضای کمیسیون در محل اتاق تبریز تشکیل جلسه داد. 

دیدار با سرپرستی بانکهای استان در خصوص عملیاتی نمودن پیام رهبری ( 2 ارديبهشت 96 )

هیات رئیسه و هیات نمایندگان اتاق تبریز با سرپرستی بانکهای استان در خصوص عملیاتی نمودن پیام رهبری «اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال » در محل اتاق تبریز تشکیل جلسه داده و تعامل فی مابین بانکها و تشکلهای صنعتی و تولیدی را موثرترین عامل عملیاتی نمودن پیام معظم له خواند. 

آمار کارنه تیر در سال جدید رشد چشم گیری داشته است( 2 ارديبهشت 96 )

هیات مدیره انجمن شرکت های حمل نقل بین المللی شمال غرب کشور با رئیس اتاق و تنی چند از هیات نمایندگان دیدار و در خصوص حل برخی مسائل و مشکلات این انجمن گفتگو نمودند .

جلسه کمیسیون کشاورزی صنایع غذایی آب و منابع طبیعی اتاق تبریز ( 26 فروردين 96 )

اولین جلسه کمیسیون کشاورزی صنایع غذایی آب و منابع طبیعی اتاق تبریز  در سال 96برگزار شد.

بیست و هشتمین جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان( 15 فروردين 96 )

 

در مورخ بیست و هشتم اسفندماه 95، بیست و هشتمین جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان در محل اتاق بازرگانی برگزار گردید.

رئیس اتاق تبریز : استان آذربایجان شرقی می تواند پل ارتباطی ایران و اروپا باشد ( 19 اسفند 95 )

معاون نخست وزیر جمهوری اسلوواکی به همراه یک هیات بلند پایه اقتصادی با هدف گسترش روابط اقتصادی دو کشور ایران و اسلوواکی در تهران حضور یافته و پس از آن برای آشنایی با توانمندیهای اقتصادی و صنعتی استان آذربایجان شرقی با فعالان اقتصادی و صنعتی استان در محل اتاق بازرگانی، صنایع، معاون و کشاورزی تبریز دیدار و در خصوص گسترش روابط اقتصادی به صورت چهره به چهره گفتگو کردند.

اعضاء هیأت مدیره اتحادیه داروسازان آذر بارئیس اتاق تبریز دیدار کردند.( 23 بهمن 95 )

هیأت مدیره اتحادیه «داروسازان آذر » پس از انتخابات رسمی خود با حسن زاده رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تبریز دیدار و گفتگو کردند.

چهل و سومین جلسه کارگروه کارشناسی شورای گفتگو( 23 بهمن 95 )

 

چهل وسومین جلسه کارگروه کارشناسی شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان در محل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تبریز برگزار گردید .

اتاق تبریز میزبان هیاتی تجاری، اقتصادی از ایالت رایندلند فالس آلمان ( 21 بهمن 95 )

حسن زاده رئیس اتاق تبریز گفت: با توجه به رسیدن خط انتقال اتیلن از جنوب کشور به استان فرصت خوبی برای تولید انواع پلیمر ها به منظور صادرات به کشورهای همسایه و اروپایی مهیا شده است.

نشستی سه جانبه برای عملیاتی نمودن تفاهم نامه صنعت غذا و دارو( 17 بهمن 95 )

انجمن صنایع غذایی،بهداشتی و داروئی، اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی و معاونت سازمان غذا و دارو بهداشت استان به منظور عملیاتی  نمودن تفاهم نامه ای که برای جلوگیری از موازی کاری های موجود در حیطه وظایف خود منعقد شده در محل اتاق تبریز تشکیل جلسه دادند.

سرمایه گذاران ترکیه علاقمند به سرمایه گذاری در ایران( 17 بهمن 95 )

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تبریز میزبان گروه اقتصادی ازکشور ترکیه در زمینه؛ معدن، راه و ساخت تاسیساتی همچون مراکز تجاری، دانشگاهها، بیمارستان ها، هتل و... بود.

دکتر پزشکیان تخصص و اولویت بندی را راهکار حل مسائل تشکلهای عمرانی و پیمانکاری ذکر کرد ( 16 بهمن 95 )

مسعود پزشکیان نایب رییس مجلس شورای اسلامی دربین اعضای تشکلهای عمرانی گفت: اولویت اول نمایندگان حل مسائل و مشکلات استان و کشور است و با اولویت بندی می توانیم آنها را پی گیری و به سرانجام برسانیم.

جلسه کارگروه کارشناسی شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان( 14 بهمن 95 )

 

چهل و دومین جلسه کارگروه کارشناسی شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان درمورخ یازدهم بهمن ماه سالجاری در محل دبیرخانه شورا با محوریت "بررسی مشکلات انجمن انبوه سازان مسکن و ساختمان و حوزه پیمانکاران عمرانی" برگزار شد.